O nas

Orlik Bus istnieje na rynku od 1994 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie w oferowanych przez nas usługach.
Około 20-sto letnia praktyka przewozowa czyni z nas solidnego i doświadczonego przewoźnika, któremu można zaufać.
Przewozy osób prowadzimy w sposób w pełni profesjonalny, jak dotąd zadawalający wszystkich naszych klientów, co zamierzamy kontynuować. Nasza współpraca z podmiotami gospodarczymi jak i osobami fizycznymi, korzystającymi ze świadczonych przez nas usług zawsze układała się pomyślnie.
Zbieramy same pozytywne opinie, co jest dla nas jeszcze większą motywacją do tego by dołożyć wszelkich starań w celu utrzymania naszych usług na tak wysokim poziomie jak obecnie.
Profesjonalizm i jakość wykonywanych przez nas usług sprawia, że zaufało nam już duże grono klientów, zarówno biznesowych jak i indywidualnych. Z naszych usług skorzystali m.in. zespół Mafia, Kolporter Korona Kielce, szkoły i uczelnie wyższe jak również wiele innych podmiotów.
Tabor, którym dysponujemy to busy i autobusy, które poza 100% sprawnością techniczną robią bardzo dobre wrażenie wizualne i posiadają bogate wyposażenie jak np. klimatyzację, nawiewy dla każdego pasażera, barek, ubikacje, bardzo wygodne regulowane fotele, systemy oświetlenia i nagłośnienia audio oraz pojemne luki bagażowe.
Zatrudniamy kierowców o wysokim poziomie kultury osobistej z wieloletnim doświadczeniem, co w połączeniu z jakością naszych aut daje bardzo wysoki standard i bezpieczeństwo podróży.
To właśnie na bezpieczeństwo przewożonych pasażerów kładziemy największy nacisk i robimy wszystko by mieć pewność, że nasi pasażerowie podróżują bezpiecznie.


Zapraszamy do korzystania z naszych usług.